Ви тут:
Оголошення Суспільство Україна 

У Нацполіції оголошено відбір на вакантні посади Департаменту протидії наркозлочинності

У Нацполіції оголошено відбір на вакантні посади Департаменту протидії наркозлочинності

Пропоную поліцейським спробувати свої сили у службі з протидії наркозлочинності. Пише у Facebook кервник Нацполіції України Сергій Князєв.

Враховуючи європейський досвід у боротьбі з наркозлочинами, необхідно змінювати підходи до роботи Департаменту протидії наркозлочинам. Перший крок до оздоровлення цього підрозділу зробили на початку року, призначивши на посади у цьому підрозділі рядових патрульних поліцейських та працівників Департаменту внутрішньої безпеки.

“Сьогодні Національна поліція робить наступний крок – оголошуємо конкурсний набір, поки що в апарат Департаменту протидії наркозлочинності, на заміщення 53 вакантних посад”, – написав Сергій Князєв.

“У результаті очікуємо початок активної роботи із викриття міжнародних наркотрафіків”, – зазначив він.

“Ми залучили потенціал закордонних експертів – Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань (INL) Державного департаменту США та Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (DEA) Міністерства юстиції США та створили оновлену модель реформування. Відповідно до нововведень, над документуванням та розслідуванням наркозлочинів працюватимуть спеціалізовані слідчі та оперативні працівники. Раніше ж цю роботу розписували на вільних слідчих та працівників оперативних служб”.

Усім охочим поліцейським пропонують взяти участь у конкурсі з метою міжнародної протидії, встановлення, документування каналів наркоторгівлі.

“У свою чергу забезпечуємо роботою у новому офісі із сучасним обладнанням. Стартова зарплатня буде вищою від зарплатні звичайного оперативного працівника. Надаємо можливість кар’єрного росту. Сподіваємося набрати мотивованих, доброчесних та компетентних працівників. Вітається досвід оперативної роботи та володіння іноземними мовами”.

Деталі за посиланням.

 

поширити новину: