Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах діти дізналися про українські та єврейські традиції відзначення зимових свят

У Лубнах діти дізналися про  українські  та єврейські традиції відзначення зимових свят

Лубенська єврейська громада запросила школярів познайомитися  з традиціями різних народів відзначати новий рік та весело проводити зимові свята. Чому євреї святкують новий рік восени, що таке Ханука та про традиції Ту – бішвату, нового року дерев, розповіла  школярам Любов Перебийніс.

Про давні українські традиційні розваги  на зимові свята Катерини, Андрія, Варвари та Миколая хлопчики та дівчатка дізналися від громадської активістки Тетяни Сафронової.

Учні Засульської гімназії, школи №3, недільної школи общинного центру  разом співали українською та на івриті , грали в старовинні народні ігри, кусали Калиту   та  взяли участь у танцювальному майстер- класі від Юліани Клімочкіної.  Із задоволенням діти пригостилися чаєм  з ханукальними пончиками суфганійот та солодощами.

«На нашому святі ми намагалися  не просто розважити дітей та подарувати їм позитивні емоції напередодні нового року, але й  показати, що поряд з українцями живуть і інші народи , а запорукою миру та добробуту на нашій землі є  взаєморозуміння та толерантність. Громадська організація «PRєDKI» вдячна депутату Верховної Ради України Костянтину Іщейкіну, за фінансову підтримку міні-проекту «Лубни – місто для всіх і для кожного», який має за мету об’єднати і маленьких, і дорослих лубенців різних національностей», –  Тетяна Сафронова

поширити новину: