Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці визначили найкращих вчителів року

У Кременчуці визначили найкращих вчителів року

Задля виявлення і підтримки творчої діяльності вчителів, підвищення їх професійної майстерності, сприяння творчим педагогічним пошукам, популяризації педагогічних здобутків учителів загальноосвітніх закладів освіти міста, у листопаді провели І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у таких номінаціях: «Українська мова», «Фізика», «Німецька мова» та «Фізична культура».

Всього у І (міському) турі конкурсу взяли участь 20 педагогів з 14  загальноосвітніх закладів  міста. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Конкурс проходив у 4 етапи, в ході яких учасники провели відкриті уроки у навчальних закладах: КНВК №4,  25, ЗОШ № 1, 22.  

Члени фахових журі також вивчили творчі матеріали вчителів, провели психолого-педагогічне тестування та співбесіду конкурсантів з питань досвіду застосування технологій в освітньому  процесі, оцінили методичний практикум та виконання практичної роботи та у базових навчальних закладах.          

Переможцями І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»  стали: у номінації «Українська мова» – Суворова Ольга Володимирівна (КНВК №5), у номінації   «Німецька мова» – Вашерук Наталя Іванівна (КНВК №5), у номінації  «Фізична культура» – Погоріла-Кузьменко Юлія Володимирівна(КНВК №30). Вони захищатимуть честь Кременчука у ІІ ( обласному)  турі конкурсу.

поширити новину: