Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці триває підготовка до відзначення Новорічних та Різдвяних свят

У Кременчуці триває підготовка до відзначення Новорічних та Різдвяних свят

Сьогодні заступник міського голови Руслан Проценко провів засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення Новорічних та Різдвяних свят. Під час якого з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, керівниками комунальних підприємств, представниками правоохоронних органів обговорив основні питання забезпечення проведення заходів, що відбудуться у Кременчуці з нагоди Нового Року та Різдва. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Руслан Проценко зазначив, що розпочнуться святкові заходи 17 грудня з відкриття о 15.00 головної новорічної ялинки на площі Перемоги.  Святкова програма «Назустріч Святому Миколаю» триватиме до 20.00.
19 грудня о 16.00 урочисто відкриють ялинку  біля палацу культури ПАТ «Укртатнафта»,  цього ж дня з 16.00 до 18.00 на площі Перемоги  проходитиме  концертно-розважальна програма «Святий Миколай іде – Новий рік веде».
22 грудня о 16.00 відбудеться відкриття ялинки біля східної прохідної ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», а 29-го о 16.00 – біля прохідної ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин».
24 грудня відбудеться традиційний зимовий костюмований велопарад «Дідів Морозів», стартує він о 12.00 від прохідної ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин».
1 січня з 01.00  на головній сцені міста вітатимуть кременчужан з Новим Роком Дід Мороз та Снігуронька, після чого  розпочнеться новорічна дискотека, яка триватиме до 5 години ранку. Для юних жителів Кременчука та їх батьків новорічна концертно-розважальна програма «Мрії здійснюються» відбудеться цього дня з 15.00 до 20.00.
Заходи до Різдвяних свят проходитимуть на площі Перемоги біля головної ялинки міста 05.01, 06.01 та 08.01. 2018 року  з 15.00, а 07.01.2018 р. з 16.00.
Руслан Проценко поставив перед усіма, хто відповідає за підготовку та проведення загальноміських новорічних заходів, завдання відпрацювати всі питання щодо належного їх проведення. Особливий акцент він зробив на охороні громадського порядку під час  проведення заходів та роботи новорічного містечка, забезпеченні прибирання головної площі міста. Заступник міського голови також звернув увагу на необхідність своєчасного  посипання доріжок гранвідсівом при ожеледиці, щоб жителі Кременчука мали змогу відпочивати безпечно.  
поширити новину: