Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці 1 і 2 січня проїзд в тролейбусах буде безкоштовним

У Кременчуці 1 і 2 січня проїзд в тролейбусах буде безкоштовним

У  дні святкування Нового року, 1 і 2 січня,  в комунальному транспорті Кременчука проведуть новорічну святкову акцію, в  рамках якої кременчужани та гості міста зможуть безоплатно користуватися послугами тролейбусів. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Щодо роботи громадського транспорту на міських маршрутах у передсвятковий день, 31 грудня, то тролейбуси та маршрутні таксі здійснюватимуть перевезення пасажирів до 24 години. Вже в перший день 2018 року електротранспорт вийде на міські маршрути з 04.00 годин.
Упродовж святкових днів у тролейбусах організують привітання кременчужан Дідом Морозом і Снігуронькою. Для малечі готують солодкі подарунки. Про це повідомив керівник відділу транспорту виконкому міської ради Руслан Івашина. Він зазначив, що в Новорічну ніч основними транспортними маршрутами №15, 17, 3-Б, 2 і 9 курсуватимуть маршрутні таксі Вартість проїзду в них не має перевищувати 8 грн. Окрім того, у ніч із 31 грудня на 1 січня буде організоване перевезення пасажирів на правобережжі Кременчука.
У святковому Новорічну ніч містом курсуватимуть чергові маршрутні таксі, які довозитимуть громадян до місць масового святкування Нового Року.  
поширити новину: