Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Козельщині правоохоронці влаштували правовий квест для школярів

У Козельщині правоохоронці влаштували правовий квест для школярів

На базі Козельщинського районного суду було проведено просвітницько-профілактичний, профорієнтаційний захід для учнів старших класів Козельщинської загальноосвітньої школи, присвячений Всеукраїнському тижню права.

Інтелектуально-пізнавальний квест для учнівської молоді підготувала команда професійних фахівців правничих галузей Козельщинського району: поліцейські, спеціалісти бюро правової допомоги, працівники апарату районного суду, представники служби пробації, повідомляють у поліції.

Початком заходу став ознайомчий екскурс приміщенням суду. Далі учнів запросили до великої зали судового засідання. Розпочала виступ голова Козельщинського районного суду Ніна Науменко, яка розповіла про професію юриста, зокрема судді. Працівники поліції розповіли дітям про тісну співпрацю між поліцією, судом та органом пробації в питаннях здійснення правосуддя та обміну досвідом.

Старший інспектор Козельщинського районного сектору з питань пробації Ірина Жадан розповіла про службу пробації в Україні, наголосивши на основних завданнях та функціях, які вона виконує.

Крім того, в залі судового засідання школярі виконували завдання в межах «моделі» справи з обставинами, наближеними до реальних подій, а також спостерігали за процедурою винесення відповідної судової ухвали.