Ви тут:
Суспільство Україна 

У 2018 році українським вчителям істотно підвищать зарплату

У Міністерстві освіти і науки кажуть, що в державному бюджеті на 2018 року вистачить коштів, щоб профінансувати всі необхідні реформи.

У наступному році зведений бюджет освіти складе 221,9 млрд грн. Очікується зростання обсягу освітньої субвенції на 11,2 млрд грн, до 61,7 млрд грн. Відбудеться це за рахунок зростання зарплат вчителів у 2018 році на 25%. Про це на прес-конференції заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.


«У бюджеті на 2018 рік ми продовжуємо збільшувати інвестиції в освіту, зокрема, частка ВВП на освіту збільшилася до 6,7%. Зведений бюджет освіти зріс на 53,3 млрд грн », – повідомила міністр.

За словами Гриневич, в наступному році почнеться реформа під назвою «Нова українська школа». Міністр вважає, що в цьому випадку реформа буде підтримуватися реальними фінансовими засобами.

Гриневич стверджує, що для початку цієї реформи до державного бюджету на 2018 рік заклали істотні кошти. Зокрема, близько 1 млрд грн буде направлено на забезпечення учнів молодших класів навчальними засобами і меблями.

Джерело: shodenno.com.ua

поширити новину: