Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішов із життя відомий миргородський краєзнавець

Пішов із життя відомий миргородський краєзнавець

На 76-му році обірвалося  життя краєзнавця, члена Національної спілки журналістів Валерія Шаповалова. Народився Валерій Афанасійович 22.04.1941 року у селі Потеряйки Решетилівського району Полтавської області. Закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка (1965), працював учителем і директором школи на Львівщині. З 1969  року мешкав у Миргороді, повідомляють у міській раді.

Валерій Афанасійович прожив у місті 46 років. Він знаний не тільки як талановитий вчитель (філолог, працював заступником директора шкіл № 1, 5, 9, відмінник народної освіти), а й літописець рідного краю, член Національної спілки журналістів України, загальноросійської спілки військових письменників «Військова співдружність», академік Плосковської академії дитячо-юнацькогo туризму та краєзнавства, очолював народний музей історії курорту “Миргород”. Валерій Афанасійович автор і співавтор близько 200 публікацій про славетних миргородців.

Миргородська міська рада, виконавчий  комітет висловлюють найщиріші співчуття рідним. Валерій Афанасійович запам’ятався миргородцям, як людина з активною громадянською позицією. Нехай земля йому буде пухом.