Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Депутат Полтавської обласної ради Володимир Барчук відзвітувався перед виборцями

Депутат Полтавської обласної ради Володимир Барчук відзвітувався перед виборцями

Депутат витратив 1 млн грн на облаштування п’яти спортмайданчиків та ремонт лікарні Кременчуцького району.

Депутат Полтавської обласної ради від УКРОПу Володимир Барчук спрямував 600 тис. грн зі свого депутатського фонду на облаштування спортивних майданчиків у п’яти селах Кременчуцького району.

Зокрема цього року майданчики з огорожею та сучасними вуличними тренажерами встановили в селах Кам’яні Потоки, Потоки, Салівка, Рокитне та Омельник.

Проекти реалізовували у співфінансуванні з місцевими радами. Депутат зі свого фонду покрив 80% їхньої вартості.

«На кожному спортивному майданчику в цих селах встановили по 17 споруд, які допомагають тренувати різні групи м’язів. Вартість одного проекту – 120 тис. грн. Також у найближчому майбутньому ми плануємо покласти там штучне покриття. Тож частина депутатського фонду, який матиму наступного року, вже розпланований», – зазначив Володимир Барчук.

Він також зауважив, що коли балотувався в депутати Полтавської обласної ради, обіцяв своїм виборцям встановити майданчики для занять спортом. Цю обіцянку депутат виконав.

«Переконаний, що створювати місця для занять спортом наразі є дуже важливо. Особливо в невеличких селах, де молодь не має можливості відвідувати різноманітні спортзали та фітнес-центри», – зауважив Володимир Барчук.

Також серед пріоритетів у передвиборчій програмі укропівця була охорона здоров’я. Саме тому решту коштів – 400 тис. грн – він направив на ремонт Кременчуцької центральної районної лікарні. За ці гроші, у співфінансуванні колег-депутатів, у лікарні вже проводиться перепланування травматологічного відділення, встановлюють енергоощадні вікна та відбувається заміна систем водопостачання й каналізації.