Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Активісти учнівського та студентського самоврядування з Кременчука відвідали обласну раду

Активісти учнівського та студентського самоврядування з Кременчука відвідали обласну раду

Сьогодні перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод зустрівся з учасниками кременчуцького проекту «Стажування в органах місцевого самоврядування». Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

– Упродовж двох тижнів представники з числа активістів учнівського та студентського самоврядування міста Кременчука проходили стажування в міській раді, – розповіла керівник апарату Кременчуцького міського голови, голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Світлана Пищита. – Для учасників проекту було організовано екскурсію до міста Полтави. Зокрема, до вищого представницького органу області – Полтавської обласної ради.

Перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод розповів гостям про роботу обласної ради, її виконавчого апарату, зупинився на питаннях соціально-економічного розвитку області: використанні бюджетних ресурсів, охороні довкілля, впровадженні енергозберігаючих технологій, ремонті доріг, процесі об’єднання територіальних громад, забезпеченні населення якісними медичними та освітянськими послугами, впровадженні обласних програм, результатах обласного конкурсу  проектів розвитку територіальних громад Полтавської області тощо. Особливу увагу Євгеній Холод акцентував на фінансовій участі обласного бюджету у реалізації актуальних питань життєдіяльності територіальної громади міста Кременчука. Потому перший заступник голови обласної ради відповів на запитання учнів та студентів.

У зустрічі взяв участь заступник Кременчуцького міського голови Володимир Пелипенко.

Організаторами проекту «Стажування в органах місцевого самоврядування» виступили Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.