Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

У заходах Всеукраїнського тижня фінансової грамотності-2017 взяли участь 10 000 українців

У заходах Всеукраїнського тижня фінансової грамотності-2017 взяли участь 10 000 українців

П’ятий Тиждень фінграмотності в Україні охопив 70 міст та сіл в різних областях України. Найбільше освітніх заходів відбулось у містах Маріуполь, Чернігів, Вінниця, Краматорськ, Кривий Ріг, Ромни та Київ. Активними учасниками освітніх заходів стали школярі та студенти, молоді сім’ї, фізичні особи-підприємці та пенсіонери.

Такі результати стали можливими завдяки підтримці з боку місцевих органів влади, управлінь освіти, представництв Пенсійного фонду України, адміністрацій шкіл та дошкільних закладів, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та громадських бібліотек, волонтерів і громадських організацій.

Вагому роль під час освітніх заходів було відведено стимулюванню свідомої поведінки громадян при веденні особистих фінансів, вихованню звички до заощаджень та економії, а також ознайомленню із ключовими принципами нової пенсійної реформи.

“Безсумнівно, цьогорічний Тиждень фінансової грамотності набув якісно нового змісту та значно розширив свою географію”, – підкреслив Сергій Біденко, Голова Асоціації нової економічної освіти, яка цього року є організатором п’ятого Всеукраїнського тижня фінансової грамотності. – “Ми вдячні всім учасникам, які доклали зусиль до популяризації його ідей. Завдяки підтримці Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки, видавничої групи “Основа” і проекту “4Mamas” фінансове просвітництво в Україні інтегрувалося в сучасні тренди соціальної допомоги та громадських комунікацій. Адже фінансові компетенції все більше набувають суспільно-важливого значення та можуть сприяти підвищенню якості життя людей. А від рівня сформованості фінансової грамотності залежить не тільки добробут кожного громадянина, а й в цілому сталий розвиток національної економіки”.