Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Прес-конференція з нагоди відкриття XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Прес-конференція з нагоди відкриття XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

17 листопада об 11:00 в прес-центрі ОКІА “Новини Полтавщини” ( м. Полтава, вуд. Соборності,45, кім. 517) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Реєестрація за посиланням  – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvgvKSL6_28fd-dJl8dU8eMRFBY6Gxk-c8WVndIy4xE3PQaw/viewform

20 листопада на Полтавщину прибуває XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України.

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Чотири градуси» та присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам стати каталізатором змін і подивитися на питання захисту довкілля з різних точок зору – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції.

Партнерами фестивалю в областях України є 53 провідні молодіжні, громадські та правозахисні організації та 195 кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. Детальніше з програмою регіональних показів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю Docudays UA www.traveling.docudays.org.ua.
Регіональним представником фестивалю у Полтаві та Полтавській області є Полтавська філія Суспільної Служби України. На прес-конференції буде представлено цьогорічну програму фестивалю, особливості проведення правоосвітніх акцій, а також анонси спеціальних показів Docudays UA..

Мета Мандрівного фестивалю
Сприяти популяризації й розвитку документального кіноно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Місія Мандрівного фестивалю
Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким способом сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізуючи нашу місію, також сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

Організатори
Українська Гельсінська спілка з прав людини
Громадська організація «Південь»
Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я»
ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв»

Партнери
Державне агентство України з питань кіно
Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні

Система Orphus