Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині запрацює новий проект “Розвиток самозайнятості, мікропідприємництва та професійних навичок серед ВПО” (ВІДЕО)

На Полтавщині запрацює новий проект “Розвиток самозайнятості, мікропідприємництва та професійних навичок серед ВПО” (ВІДЕО)

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає реалізацію чергового етапу проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення. Про це, під час сьогоднішньої прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, розповіли директор Інституту гендерних трансформацій Вікторія Курилко та керівник Творчого культурно-мистецького центру “Артландія” Ірина Чмир.

На території Полтавської області партнером МОМ у реалізації проекту є громадська організація “Інститут гендерних трансформацій”.

Вікторія Курилко розповіла, що з 3014 року МОМ постійно надає інклюзивну та орієнтовану на громаду підтримку самозайнятості та дрібного бізнесу, приділяючи особливу увагу залученості, соціальній згуртованості та рівному доступу до можливостей як ВПО, так і членів приймаючих громад, аби забезпечити їх засобами і ресурсами для подолання труднощів і викликів, пов’язаних з тривалою кризою.

За цей період понад 5,7 тисяч осіб, які відчули на собі наслідки конфлікту, отримали допомогу і змогли влаштуватись на роботу чи відкрити власну справу.

У рамках чинного проекту МОМ охопить тренінгами 1850 осіб на всій території України, із яких, як очікується, близько 950 учасників отримають гранти на проходження професійних курсів або на придбання обладнання вартістю є менше EUR 2150.

Детальну інформацію про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні. Відбір учасників програми здійснюється на конкурсній основі.

Потенційних учасників віком від 18 до 60 років запрошують реєструватися для участі в проекті.

Детальніше дивіться у ВІДЕО

Перейти до вмісту