Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині з початку року зареєстрували понад 55 тисяч земельних ділянок

На Полтавщині з початку року зареєстрували понад 55 тисяч земельних ділянок

Державними кадастровими реєстраторами з початку 2017 року на території Полтавської області було зареєстровано понад 55 тисяч земельних ділянок.

«З початку 2017 року за заявами громадян  зареєстровано  55622 земельних ділянок та надано  63695 відомостей  з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Також до ДЗК було внесено 2741відомостей та 40124 виправлених відомостей про земельні ділянки», – поінформувала виконувач обов’язків начальника Головного управління держгеокадастру у Полтавській області Людмила  Остапенко.

У середньому упродовж тижня спеціалісти землевпорядної служби розглядають більше  тисячі  заяв з ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори під час розгляду заяв перевіряють актуальність даних про земельні ділянки та вносять об’єктивні, достовірні та повні відомості до Державного земельного кадастру. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Довідково:

Державний земельний кадастр – це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення та  обмеження у використанні. Кадастр містить дані про кількісну та якісну характеристику земель, їх оцінку, розподіл між власниками та користувачами.

Система Державного земельного кадастру дає можливість оперативно отримувати необхідну інформацію про земельні ділянки на всій території України. Відомості до цієї бази даних вносяться, перевіряються, систематизуються та впорядковуються за єдиними, чітко визначеними правилами. Завдяки використанню при адмініструванні Державного земельного кадастру сучасних інформаційних технологій, відомості про землі є доступними як фахівцям, що працюють в сфері земельних відносин, так і зовнішнім користувачам, коло яких буде розширюватись.

Система Orphus Поделиться на fb