Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Корейська компанія інвестуватиме у будівництво сонячної електростанції на Полтавщині

Корейська компанія інвестуватиме у будівництво сонячної електростанції на Полтавщині

У Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА прибула корейська делегація для обговорення спільного проекту. Вони підтримали ідею побудувати екологічну сонячну електростанцію на Полтавщині.

Кім Сьон Ву

Корейська компанія, що займається будівництвом електростанцій Heung Yong Industrial Co., Ltd., стане інвестором такого проекту на Полтавщині. Її представники завітали у Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА для проведення перемовин. У планах — створити потужну 32-мегаватну станцію у нашій області.

Зараз компанія «Енергосфера» займається питанням побудови нової екологічної електростанції на Полтавщині. Наші партнери шукають інвестора: хочуть побудувати потужну сонячну електростанцію. Зараз ми працюємо над дорожньою картою, обдумуємо всі пропозиції та ідеї,— розповів директор компанії «Енергосфера» Віктор Семенов.

Очільником корейської делегації був Кім Сьон Ву — головний виконавчий директор компанії Heung Yong Industrial Co., Ltd. Компанія має досвід в енергетичному секторі у багатьох країнах світу. Наразі вони зацікавлені Україною, планують розвивати напрямок альтернативної сонячної енергетики.

Тимофій Голбан

Їхня діяльність: будівництво електростанцій. До нас делегація приїхала з пропозицією побудувати 32-мегаватну сонячну електростанцію. Вони стали інвесторами. Завдання влади: допомогти реалізувати цю ідею,— підсумував директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Територія для будівництва ще невідома, але буде в межах Полтавщини. До наступної зустрічі обидві сторони з’ясовують всі пропозиції та ідеї. Дорожня карта ще у розробці, вона допоможе краще зрозуміти подальший план дій.

Полтавщина завжди відкрита до інвестицій. Така міжнародна співпраця — найкраще підтвердження цьому. Ми зацікавлені, щоб у нашу область заходили іноземні підприємства та інвестували у розвиток області, — наголосив голова Полтавської ОДА.

Нагадаємо, 17 жовтня у Полтаві пройшов Міжнародний економічний форум «Полтавщина: створюємо разом нові можливості». Його мета — показати економічний потенціал області на всеукраїнській та міжнародній аренах. Форум зібрав представників Кабміну, урядових дорадчих органів, які займаються питаннями експорту та залучення інвестицій, дипломатичних установ, бізнес-кіл, фінансових, наукових та громадських інституцій.

Система Orphus Поделиться на fb