Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

24 листопада “Діти моря” окупують Concert Hall Villa Крокодила

24 листопада “Діти моря” окупують Concert Hall Villa Крокодила

24 листопада гурт Epolets презентує свій четвертий лонгплей “Діти моря” у Полтаві.

Місто тимчасово огорне морський бриз, повітря наповниться солоною свіжістю, а простір навколо – музикою. Новий альбом Epolets поєднав в собі фірмові особливості команди і незвичайний погляд саундпродюсерів, які допомагали в створенні нового матеріалу.

Робота над альбомом тривала цілий рік. Концерт у Concert Hall Villa Крокодила у Полтаві стане гучним продовженням туру Epolets на підтримку нового альбому “Діти моря” після великої презентації в Києві.

Epolets – рок-група з Одеси, яка з’явилася в 2012 році. На рахунку хлопців вже є три повноформатних альбоми, кілька синглів і кліпів.

За час існування Epolets дали кілька сотень концертів по Україні, встигли виступити в Грузії, Чехії, Молдові, Польщі, Білорусі. Крім того, їх визнали однією з найбільш фестивальних українських груп. Вони виступали на десятках фестивалів – як в Україні, так і за кордоном: Atlas Weekend, Файне місто, ІмпульсФест, The Best City, Respublica, Stare Misto, 100пудівка, Бандерштат, Summer Sound, Woodstock (Україна), Razomfest, Juwenalia (Польща) , Прихід (Білорусь).

Вже 24 листопада Epolets переповнять добрими емоціями море в серці кожного з вас. Станеться це в стінах Concert Hall Villa Крокодила.

Система Orphus