Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Жителів Полтавського району інформували про їх права

Жителів Полтавського району інформували про їх права

З метою підвищення правової обізнаності жителів сільської місцевості, ознайомлення їх з он-лайн сервісами Мін’юсту та в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 26 жовтня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Богданом Зезекалом, працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та фахівцями системи БПД здійснено виїзд до Заворсклянської сільської ради Полтавського району.

Біля намету Головного територіального управління юстиції у Полтавській області місцеві жителі мали можливість отримати фахові консультації з юридичних питань, що їх цікавили, а також журнали і буклети на правову тематику, розроблені Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

Крім того, під час візиту відбулася зустріч з директором сільської бібліотеки, під час якої передано для використання в роботі методичні матеріали та щомісячну юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник».

Перейти до вмісту