Ви тут:
Комуналка Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як зареєструвати адресу в Особистому кабінеті «Полтававодоканалу»

Як зареєструвати адресу в Особистому кабінеті «Полтававодоканалу»

Минулого разу в прес-службі «Полтававодоканалу» розповідали, яким чином пройти перший етап реєстрації в Особистому кабінеті споживача послуг «Полтававодоканалу» та які зручності це дає. Сьогоднішні ж мова піде про те, як правильно внести до електронної сторінки власну адресу.

Як і під час реєстрації в Особистому кабінеті, внесення адреси споживача не займає багато часу. Тут теж потрібно пройти кілька нескладних етапів.

1. Опинившись на стартовій сторінці персонального кабінету (http://cpp.vodokanal.poltava.ua/) чи перейшовши сюди з головної сторінки сайту «Полтававодоканал» (http://www.vodokanal.poltava.ua/), введіть зареєстровану електронну адресу та пароль у відповідні поля. Потому тисніть іконку «Увійти».

2. У вікні, що відкриється, натисніть на іконку «Додати нову адресу» (якщо в кабінеті є бодай одна адреса). Якщо це перша адреса, то цей пункт пропустіть, — ви одразу потрапляєте в реєстрацію адреси.

3. Після того, наступним кроком, заповнюйте поля, котрі з’являться на екрані, вписуючи у відповідні рядки:

– код абонента (цей код знаходиться в рахунках на оплату, в квитанції при оплаті, в книжці після відвідування абонвідділу);

– прізвище власника (людини, з якою оформлений договір на водопостачання та водовідведення);

– суму останньої проплати, включно з копійками.

Потому натисніть на іконку «Зареєструвати».

4. У наступному вікні, що з’явилося на екрані, натисніть на іконку «Відкрити». Або повторіть попередній крок у разі, якщо маєте договір на водопостачання на інші помешкання.

5. Натиснувши «Відкрити», ви потрапляєте до Особистого кабінету, де можете перевірити баланс власного рахунку, субсидії, що маєте чи сплатити за послуги за допомогою онлайн-сервісу. Тут же знайдете й адресу, телефони та розклад роботи абонентського відділу «Полтававодоканалу».

Вся справа займає лише кілька хвилин. Проте, після проходження процедури абонент може контролювати всі необхідні параметри та суми нарахувань, не полишаючи персонального комп’ютера.

З питань реєстрації та експлуатації Особистого кабінету даних звертайтесь за адресою [email protected] або за телефоном 611-008.

З питань розрахунків за послуги водопостачання та водовідведення, уточнення даних звертайтесь за адресою [email protected] або за телефонами: 61-28-21, 050-403-03-75, 050-403-03-29, 067-549-92-67, 067-549-92-66.

Перейти до вмісту