Ви тут:
Суспільство Україна 

“Уряд закладає 500 млн грн на розвиток кінематографа в 2018 році”, – Володимир Гройсман

“Уряд закладає 500 млн грн на розвиток кінематографа в 2018 році”, – Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України закладає в проекті державного бюджет на 2018 рік не менше 500 млн грн на проекти розвитку вітчизняного кінематографа і готовий всебічно сприяти формуванню та ухваленню законодавчих ініціатив, які дозволять створити систему підтримки кіноіндустрії.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками української кіноіндустрії.

«У 2018 році ми передбачаємо 500 млн грн. Це ті кошти, які ми направляємо на підтримку. Але нам, якщо робити, то треба робити добре. Полуміри тут не працюють, – сказав Гройсман. Потрібні не тільки кошти. Потрібно запустити систему – законодавчо створити повноцінну систему (розвитку кінематографа) і врегулювати проблеми, які створюють бар’єри такого розвитку».

Глава Уряду звернув увагу, що деякі законодавчі ініціативи з питань розвитку кіноіндустрії вже напрацьовані і очікують свого обговорення в Парламенті. Саме тому Уряд звернеться до Верховної Ради з пропозицією опрацювати документи.

Проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» видатки на кіновиробництво закладені на рівні 500,0 млн грн. За рахунок цих коштів планується профінансувати роботу над 80 фільмами.

 

Перейти до вмісту