Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській ОДА відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування

У Полтавській ОДА відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, відбулося засідання конкурсного комітету при ОДА з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування.

Засідання відбулося за участі начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА, заступника голови конкурсного комітету Юрія Кривошеєва, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості.

­Розпорядженням голови Полтавської ОДА, відбулися зміни у конкурсному складі комітету. Зокрема, у нас новий заступник голови конкурсного комітету — начальник управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Юрій Кривошеєв. Також членами конкурсного комітету призначено керівника Центру допомоги АТО при Полтавській ОДА, радника голови ОДА Валерія Довженка, начальника управління Укртрасбезпеки Віктора Поліщука і провідного спеціаліста з контролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області Ксенію Ткаченко.

За словами Юрія Кривошеєва, на конкурс заявки подали 34 перевізники. Серед яких мають визначити переможців на 78 маршрутів.

— Сьогодні я вперше беру участь у подібному засіданні. Конкурс буде абсолютно чесним та прозорим. Ми звертатимемо увагу на те, як до цього перевізник виконував свої зобов’язання, у якому стані транспорт та його технічні можливості, враховуватимемо комфортність ТЗ –— розповів Юрій Кривошеєв.

Після цього, за бальною системою, визначають перевізника, який матиме перевагу на конкурсі. Рішення прийматиме конкурсний комітет, склад якого — 50% представники адміністрації, державних установ, і 50% представники громади, які мають відношення до транспортної галузі. Договори з перевізниками підпишуть на 5 років.

За словами секретаря конкурсного комітету, перевізники подали по два пакети документів, фахівці перевірили достовірність наданої інформації. Конверти відкрили на засіданні у присутності ЗМІ:

— У ході перевірки документів, у нас виникли зауваження до деяких перевізників. Один із недоліків, які ми виявили, має Луганська автотранспортна компанія 0777, яка на конкурс подала заявку перший раз, має несплачені штрафні санкції перед Укртрансбезпекою на суму 81 тисячу гривень. Це суттєве порушення, яке ставить питання про недопуск.

Виникли питання і до ФОП Шупік М.М. — один транспортний засіб задіяний на міському маршруті, аналогічна ситуація виникла і по ПП «ЛЮГ» — два транспортні засоби не пройшли огляд і 3 ТЗ задіяні на інших маршрутах.

— У ході перевірки, ми також виявили порушення за наявністю ДТП і порушення 130 статті (водіння ТЗ у нетверезому вигляді), — підсумував секретар.

Під час засідання, представників усіх перевізників заслухали, а члени конкурсного комітету могли задати відповідні питання. У результаті таємного голосування, визначили переможців.


Перейти до вмісту