Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В. Скліфосовського підбили підсумки роботи за 9 місяців

У Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В. Скліфосовського підбили підсумки роботи за 9 місяців

Днями відбулося засідання медичної ради Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського. На ній було проведено детальний аналіз діяльності закладу за 9 місяців поточного року.

У роботі медради взяли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Юрій Курилко, науковці ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», завідувачі відділеннями обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського, керівники обласних та міських лікувально-профілактичних закладів, повідомляють у Департаменті охорони здоров’я.

Діяльність колективу обласної клінічної лікарні спрямована на надання високоспеціалізованої медичної допомоги у відповідності з локальними протоколами.

Підводячи підсумки роботи лікарні за 9 місяців поточного року, головний лікар закладу Григорій Оксак зазначив, що спеціалістами лікарні, проконсультовано у поліклініці понад 89 тис. хворих, фахівцями ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» – більше 6 тис. хворих.

У стаціонарних відділеннях проліковано понад 20 тис. хворих, що більше, ніж за аналогічний період минулого року. До 62,5% збільшилась кількість пролікованих сільських жителів. Найбільше хворих направлено на госпіталізацію в обласну лікарню з Машівського, Полтавського, Чутівського, Диканського районів та м. Полтави. Стабільною залишається порівняно з минулими роками середня тривалість перебування хворого на ліжку, яка становить 8,2 днів.

На базі обласної лікарні проведено 12402 тис. оперативних втручань, зокрема, фахівцями ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» прооперовано більше 2 тис. хворих.

У перинатальному центрі проведено 1386 пологів, в т.ч. із багатоплідною вагітністю: 55 двійні та 1 трійня. Всього народилось 1443 дітей, з них передчасно народжених – 22,9%.

Протягом 9 міс. поточного року значно поліпшено матеріально-технічну базу профільних відділень обласної лікарні, своєчасно проведено підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, насамперед, завдяки позабюджетним надходженням.

Усі 417 звернень громадян, що надходили за 9 місяців 2017 року до обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського, було своєчасно розглянуто фахівцями та знаходяться на постійному контролі адміністрації закладу.

За результатами роботи медичної ради було прийнято відповідні рішення.

Система Orphus Поделиться на fb