Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві проходить дводенна міжрегіональна спеціалізована виставка «АгроПром – Полтава 2017»

У Полтаві проходить дводенна міжрегіональна спеціалізована виставка «АгроПром – Полтава 2017»

На виставку завітали гості з семи областей України, які представили своїх аграріїв та виробників сільськогосподарської техніки.

Традиційно, щорічно виставка проводиться на передодні відзначення всеукраїнського Дня працівників сільського господарства. Цього року на виставці також представили потенціал сільського зеленого туризму, адже його розвиток на Полтавщині визначили одним із пріоритетних.

Міжрегіональна спеціалізована виставка

Інтереси аграрних виробників та зеленого туризму тісно переплітаються. Було б дуже доречно аби ми паралельно боролися за туристів, які дуже хочуть приїхати до нас. Полтавська адміністрація підтримує наш історичний феномен – Більський заповідник. Багато туристів чекають, коли там відродиться й налагодиться інфраструктура. Зелений туризм – це велика перспектива для Полтавської області і ми маємо потенціал, – говорить начальник Управління інфраструктури і туризму Юрій Кривошеєв.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов зазначив, що виставка проходить 14 років поспіль та має свої результати:

Сергвй Фролов (по центру) та Юрій Кривошеев (справа)

За ці роки для нас виставка стала справжньою подією як регіонального, так і державного значення. Адже сьогодні тут присутні 7 областей та близько 50 експонентів. У нашій державі розпочалася програма по підтримці малого та середнього бізнесу.

На цій виставці учасники зможуть домовитися про купівлю представленої продукції та запросити один одного відвідати підприємства, щоб обговорити подальшу співпрацю. У рамках виставки запросили аграріїв для того, щоб презентувати нові ІТ-технології в сільському господарстві.

Представлені експозиції на виставці показують виробництво аграрної сфери, тваринництва та туризму Полтавської області. Спільно з «АгроПром» проходить ХІ Міжрегіональна виставка-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині». Начальник Управління інфраструктури і туризму Юрій Кривошеєв впевнений, що полтавська земля обдарована красою та родючістю земель, тому є популярною серед туристів:

До одних лише Сороченців щороку приїжджає понад пів мільйона туристів. Є чимало місць, біля яких хочеться зупинитися і помилувати красою, коли проїжджаєш через область.

Директор виставкового центру «ТІС» Сергій Семізаров подякував Департаменту агропромислового розвитку та Управлінню інфраструктури і туризму за підтримку та допомогу в організації виставки:

Виставка сприяє економічному зростанню агропромислового комплексу та залученню інвестицій. Ми хочемо, щоб цей майданчик був використаний у повній мірі. Адже тут є все, що потрібно для великих сільськогосподарських холдингів та фермерських господарств.

Заступник начальника Управління інфраструктури і туризму Лариса Оніщук впевнена, що майбутнє полтавського села саме за зеленим туризмом:

Лариса Оніщук

Протягом 11 років ми спільно з «АгроПром» проводимо виставку, тому що сільський зелений туризм є невід’ємною частиною розвитку нашого полтавського села. На ХІ Міжрегіональній виставці-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині» присутні майже всі райони та міста області. Протягом двох днів будуть різні представники районів, які демонструватимуть свої народні промисли та зелений туризм. Туристи спонукають села розвивати свою інфраструктуру.

Протягом виставки провели семінар під час якого обговорили актуальні питання аграрного розвитку в Україні, а також фінансування цього сектору.

Для відвідувачів виставки «Відпочивайте на Полтавщині» проведуть кілька екскурсій по туристичних об’єктах Полтавського району.

Наступного року організатори планують запросити підприємства, які виробляють більш потужнішу техніку.

Перейти до вмісту