Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Полтаві правоохоронці вилучили понад 500 пляшок фальсифікованого елітного алкоголю (ФОТО)

У Полтаві правоохоронці вилучили понад 500 пляшок фальсифікованого елітного алкоголю (ФОТО)

Вчора працівники слідчого управління спільно з карним розшуком та прокуратурою області провели низку обшуків, у тому числі в орендованому гаражному приміщенні, що використовувалося для зберігання «елітного» фальсифікату.

Зі «схову» вилучено понад 500 пляшок різного об’єму безакцизних алкогольних напоїв, які фактично являються підробкою відомої торгової марки. Повідомляють полтавські правоохоронці.

Сергій Чиж зазначив: «До незаконної діяльності причетне подружжя полтавців: 27-річний чоловік і 26-річна жінка. Вони розміщали інформацію про продаж елітного алкоголю на кількох сайтах. Замовлення на продукцію приймали за телефонними номерами різних мобільних операторів, вказаними в оголошенні. Після оформлення «заявки», надсилали клієнтові номер банківської картки, на яку останній переказував відповідну суму коштів».

На даний час триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за фактом шахрайства, вчиненого шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України). Санкція статі передбачає від 3 до 8 років ув’язнення.

За даними слідчого управління, в рамках кримінального провадження обшуки були проведені в кількох областях України.

Сергій Чиж відзначив вагому роль офіційного представника компанії, під маркою якої через Інтернет реалізовували контрафакт. «Ми вдячні активній підтримці фахівців компанії, які надали підтримку у викритті незаконної діяльності», – наголосив заступник очільника поліції Полтавщини.

Перейти до вмісту