Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці затвердили план дій щодо забезпечення безперебійного руху транспорту на шляхах та залізницях у зимовий період 2017-2018 років

У Кременчуці затвердили план дій щодо забезпечення безперебійного руху транспорту на шляхах та залізницях у зимовий період 2017-2018 років

На минулому тижні виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про забезпечення безперебійного руху транспорту на шляхах та залізницях міста Кременчука в зимовий період 2017-2018 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу».

Відповідно до цього  рішення створено штаб з координації робіт з прибирання снігу та затвер­джено його персональний склад.  Затверджено  також перелік автошляхів, закріплених за підприємствами та орга­ні­заціями міста для прибирання снігу  та перелік вулиць зони приватної забудови міста для забезпечення.

Перед управлінням житлово-комунального господарства, керівниками підприємств, органі­зацій та установ міста незалежно від форм власності, фізичними особами-підприємцями поставлено завдання  забезпечити безпечний стан транспортних магістралей і тротуарів міста для руху транспорту та пішоходів в зимовий період 2017-2018 років. У першу чергу розчищатимуть  від снігу та посипатимуть піщано-соляною сумішшю (поливатимуть розчином солі) під’їзні шляхи до ліка­рень та станції швид­кої медичної допомоги, мосту через річку Дніпро, доріг, якими проходять маршрути громадського транспорту, розвороти тролейбусів, зупинок громадсь­кого транспорту, зливоприймальних колодязів та решіток, тротуарів. Під час очи­щення від снігу вулиць міста розчищатимуть в’їзди до загаль­ноосвітніх шкіл та дитячих садків, розташованих на них..
Щоб запобігти утворенню снігових заметів та ожеледі на території житлової забудови міста ТОВ «Житлорембудсервіс» , ТОВ «Місто для людей Кременчук», ТОВ ЖЕП «Перспектива» повинні своєчасно очищати прибудинкові території та тротуари від снігу та своєчасно очищати під’їзні шляхи до контейнерних майданчиків для збору побутового сміття та самі контейнерні майданчики.
Рішенням також передбачено, що після про­ведення першочергових заходів з прибирання  зібрані купи снігу мають бути вивезені з ділянок проходів та проїздів місць загального користування, пішохідних переходів, перехресть центральних вулиць, зупинок громадського транспорту.
Підприємства, установи, організації та фізичні особи-підпри­ємці за власний рахунок мають постійно очищати від снігу та льоду і посипати піском територію, надану їм в установленому законом порядку (в тому числі закріплені за ними об’єкти благоустрою, їх частини і прилеглу територію). Керівникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності  рекомендовано підготувати до роботи дорожні машини та механізми, забезпечити їх необхідним обладнанням, паливо-мастильними матеріалами, придбати необхідну кількість сипучих матеріалів та інвентарю для прибирання снігу і створення безпечного руху транспорту та пішоходів.
Керівники підприємств та організацій, які мають у своєму підпорядку­ванні залізничні переїзди, повинні забезпечити їх безпечний стан для руху транспортних засобів під час сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу.

 

Перейти до вмісту