Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочинають впроваджувати Програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

У Кременчуці розпочинають впроваджувати Програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

На засіданні робочої групи, яка відбулася під головуванням заступника міського голови Дмитра Кравченка, були розглянуті пропозиції забудовника АКБ «Лінк», що має намір взяти участь у цій соціальній житловій програмі, запропонувавши для реалізації квартири учасникам АТО у новобудовах за адресами, провулок Героїв Бреста, 75-А і 77-А.

Варто відмітити, що в житловому будинку по пров. Героїв Бреста, 75-А в рамках цієї програми може бути реалізовано 2 квартири площею 65,6 і 65,9 кв. метрів, а по пров. Героїв Бреста, 77-А – 28 квартир площею від 42 до 62 кв. метрів.
 
Нагадаємо, що у Кременчуці цього року було затверджено міську соціальну Програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 р.р.. Відповідно до неї учасники АТО Кременчука мають можливість придбати власне житло за фінансової підтримки обласних і міських бюджетів, а також за рахунок власних коштів. Співвідношення цих фінансових ресурсів є наступним: 25% від загальної суми становитимуть кошти обласної субвенції, 25% – кошти міського бюджету та 50% – кошти власні учасників АТО.
 
На сьогоднішній день Кременчук із обласного бюджету отримав 2 млн. гривень на реалізацію цієї програми, що 2 млн. грн. – виділяється з міського бюджету. Цих коштів має вистачити для придбання 13 квартир учасникам АТО на умовах співфінансування.
 
За інформацією керівника департаменту соціального захисту та питань учасників АТО виконкому міської ради Марини Доценко, станом на сьогоднішній день 8 кременчужан із числа учасників АТО виявили бажання скористатися можливістю та придбати власне житло на пільгових умовах. Тож у 5-х осіб такої категорії є шанс стати власниками пільгових квартир.
 
Консультації щодо участі в Програмі забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 роки надаються в КП «Квартирне управління» за адресою, вул. 1905 року, 32 (Понеділок – четвер: 08.30 – 17.30; п`ятниця 08.30 – 16.15; обідня перерва з 12.00-12.45) або в Центрі надання адміністративних послуг площа Перемоги, 2 (кожного тижня у вівторок і п’ятницю із 09.00 до 11.00 год.).

 

Перейти до вмісту