Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Комендантівці до кінця року запрацює бібліотечно-музейний центр з патріотичного виховання молоді

У Комендантівці до кінця року запрацює бібліотечно-музейний центр з патріотичного виховання молоді

У Комендантівці Кобеляцького району розпочалася реконструкція сільського клубу. На його місці працюватиме бібліотечно-музейний центр з патріотичного виховання молоді. Роботи планують завершити до кінця року.

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА провів закупівлю робіт з реконструкції комендантівського сільського клубу у серпні. Переможцем тендеру стало ТОВ Мале підприємство «Івліс». Підрядник запропонував 3,75 млн грн за виконання робіт. А це на 230 тис. грн менше очікуваної вартості. Ці кошти вдалося зекономити завдяки проведенню закупівлі через систему ProZorro.

Під час робочої наради на об’єкті

Реконструкція здійснюватиметься на умовах співфінансування. Частина коштів надійшла з Державного Фонду Регіонального розвитку, проект успішного пройшов конкурс ДФРР. Крім того, гроші виділили з обласного та місцевого бюджетів. Частину коштів також залучив депутат Полтавської обласної ради Геннадій Коваленко з «Фонду розвитку територій області».

Ми з районною адміністрацією разом розподілили кошти по проектах, які знаходяться на моєму окрузі, вони пішли і на цей обєкт. Потрібно розвивати такі села, як Комендантівка, щоб тут залишалися люди, щоб їм було комфортніше жити. Впевнений, це матиме позитивні наслідки, — зазначив Геннадій Коваленко.

Таміла Шевченко та Геннадій Коваленко

Після реконструкції на місці будинку культури працюватиме бібліотечно-музейний центр з патріотичного виховання. Тут також обладнають окрему кімнату під спортзал для комендантівської молоді. Районна влада впевнена, що навчання молоді патріотизму сприятиме розвитку туризму.

Для району важливий розвиток туризму. А для цього підростаюче покоління має розуміти, що таке українські традиції, українські звичаї. І у Комендантівці буде центральна садиба для цього. Це буде центр між Кременчуцьким та Кобеляцьким районом, куди всі зможуть приїхати і відпочити, — наголосила голова Кобеляцької РДА Таміла Шевченко.

Будівлю комендантівського будинку культури вже підготували для проведення робіт. А будівельники приступили до їх виконання. В першу чергу, на обєкті працюватимуть електрики. А потім підрядник перейде до виконання інших робіт.

У приміщенні Комендантівського клубу

За проектом передбачена також термомодернізація закладу. Пластикові вікна вже готові для встановлення, крім того тут утеплять фасад та дах. Це зробить зайняття у оновленому будинку культури комфортнішими для відвідувачів.

На наших обєктах ми досягаємо значної економії завдяки термомодернізації. Яскравий приклад — геріатричний пансіонат у Горбанівці. Тільки за минулий опалювальний період вдалося зекономити 154,9 тис. грн. Впевнений, що досягнемо значного ефекту і в Комендантівці, — розповів директор Департаменту будівництва Тимофій Голбан.

Підготовчі роботи

За ходом виконання робіт на цьому та іншого обєктах Департаменту будівництва можна слідкувати на порталі «Будуємо Прозоро!»: http://zabudova.pl.ua/. Там міститься інформація про підрядників, обєм фінансування. А також на сайті є посилання на закупівлі на порталі ProZorro.

Перейти до вмісту