Ви тут:
Суспільство 

Співробітники Санофі долучилися до озеленення територій 30 лікарень в Україні

Співробітники Санофі долучилися до озеленення територій 30 лікарень в Україні

Співробітники Санофі в Україні, провідної компанії у сфері охорони здоров’я, взяли участь в озелененні територій більш ніж 30 лікувально-профілактичних закладів України. Масштабна екологічна ініціатива відбулася в 9 містах: Києві, Житомирі, Полтаві, Харкові, Львові, Ужгороді, Чернівцях, Луцьку та Івано-Франківську.

Алеї біля лікарень, висаджені співробітниками Санофі, не лише прикрасять ландшафти територій лікувально-профілактичних закладів. Озеленені території здійснюють позитивний вплив на людину та її самопочуття, що особливо важливо для пацієнтів, які перебувають на лікуванні. Рослини очищують повітря та захищають від шуму, а зелений колір заспокоює та стабілізує настрій. Тож лікарняний парк стає природним доповненням до комплексу терапевтичних заходів у медичній установі. Існує навіть норма площі лікарняного парку для відпочинку та прогулянок на одного пацієнта – 25 кв. м.1 А зелені насадження на території лікарень повинні займати не менше 50% усієї площі лікарні.

«Цю ініціативу з озеленення територій лікарень запропонували самі співробітники Санофі. Вона є чудовим прикладом корпоративного волонтерства, внеском у зміцнення команди, яка має спільні цінності, ― прокоментувала Людмила Іващенко, Директор з управління персоналом Санофі в Україні. У такий спосіб ми прагнемо допомогти та підтримати пацієнтів, не лише надаючи їм доступ до сучасних терапевтичних рішень, а й створюючи кращі умови для їхнього перебування у медичних закладах».

Санофі в Україні послідовно втілює екологічні ініціативи з метою захисту довколишнього середовища та відповідального споживання ресурсів. Зокрема, компанія запровадила «зелений» офіс, збирає та передає на вторинну переробку папір та батарейки на утилізацію. На сьогодні вже зібрано понад 100 кг батарейок та понад 15 000 кг паперу. За межами офісу, з метою зменшення свого вуглецевого сліду, Санофі в Україні реалізовує програму екологічного водіння серед співробітників й вже досягла значного скорочення споживання палива, а відповідно, і викидів СО2.

Про Санофі

Зобов’язання Санофі – надавати підтримку людям, які мають проблеми зі здоров’ям. Ми є глобальною біофармацевтичною компанією, для якої здоров’я людей – ключовий пріоритет. Ми запобігаємо хворобам за допомогою вакцин, пропонуємо інноваційні рішення для боротьби з болем та полегшення страждань. Ми завжди поруч з пацієнтами, які мають рідкісні захворювання, та з мільйонами тих, хто живе з хронічними недугами.

Завдяки зусиллям 100 000 співробітників у 100 країнах Санофі перетворює наукові інновації на терапевтичні рішення в усьому світі.


1

Перейти до вмісту