Ви тут:
Головне Освіта Полтавщина Суспільство 

Порошенко привітав полтавську фіналістку конкурсу “Global Teacher Prize Ukraine”

Президент України Петро Порошенко зустрівся із вчителями, які увійшли до п’ятірки фіналістів конкурсу “Global Teacher Prize Ukraine”, серед них і вчителька історії Полтавського НВК 16 Тетяна Веркалець.

На думку глави держави, учитель має бути відповідальним та творчим лідером, адже успішного учня може  виховати лише успішний вчитель.

Присутні обговорили нові можливості у навчальному процесі, які дає нещодавно прийнятий закон “Про освіту”, повідомляє прес-служба Президента України .

Нагадаємо, полтавська вчителька історії, яка працює у НВК №16, Тетяна Веркалець увійшла у ТОП – 5 претендентів на премію “Global Teacher Prize Ukraine”, котру здобуде найкреативніший педагог країни. Переможця конкурсу, який отримає 100 тис. грн оголосять сьогодні, 7 жовтня, під час церемонії нагородження у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка..

“Global Teacher Prize” – світовий конкурс вчителів. Його мета – наголосити на важливості педагогів, які зробили значний внесок у професію.

Також учасники ТОП-5 фіналістів візьмуть участь у Міжнародному освітньому форумі, який відбудеться у березні 2018 року в Дубаї. Загалом, більше 600 заявок подали вчителі України на участь у цьому міжнародному конкурсі.

Перейти до вмісту