Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на зустріч з Мілою Іванцовою, яка увійшла до четвірки найуспішніших письменників України

Полтавців запрошують на зустріч з Мілою Іванцовою, яка увійшла до четвірки найуспішніших письменників України

Завтра о 13.00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Гончара, у рамках бібліотечного проекту «Українські акценти», відбудеться творча зустріч із сучасною українською письменницею Мілою Іванцовою.

За освітою письменниця викладач французької та російської мов, викладала французьку в школі. Пізніше створила власні курси іноземних мов, потім круто змінила своє життя, зайнявшись нерухомістю, дизайном інтер’єрів, петриківським розписом, фотографією, а зрештою — літературною творчістю.

Міла Іванцова — автор оповідань, повістей, статей та віршів, опублікованих в літературних журналах України, Росії, Естонії, Німеччини, Ізраїлю, Нової Зеландії, а також автор романів, які видано українською та російською мовами. Останні роки займається професійною літературною діяльністю.

У лютому 2013 за рейтингом журналу «Фокус» посіла четверте місце в рейтингу 30 найуспішніших письменників України. Організаторка всеукраїнського соціального благодійного проекту «100 книжок для сільської бібліотеки», метою якого є наповнення сільських бібліотек сучасною українською та зарубіжною літературою. Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменницею, придбати книжки та взяти автограф.

Вхід вільний.

Система Orphus Поделиться на fb