Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

ПАТ “Лубнигаз” закликає провести повторний тендер на будівництво газопроводу на Гребінківщині

ПАТ “Лубнигаз” закликає провести повторний тендер на будівництво газопроводу на Гребінківщині

Публічне акціонерне товариство “Лубнигаз” закликає якнайшвидше провести повторний тендер з вибору підрядника будівництва газопроводу до сіл Григорівка та Стукалівка Грибінківського району та розпочати споруждення газопроводу.

Як відомо, 6 жовтня 2017 року, Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України скасувала рішення про визнання переможцем тендеру ПНВП “Термотех”. Причиною скасування стала невідповідність поданої документації ПНВП “Термотех” вимогам тендеру.Про це повідомили в  прес-службі ПАТ”Лубнигаз”.

Скаржником виступило ПАТ “Лубнигаз”.

Нагадаємо, у тендері взяли участь п’ятеро претендентів : ПП “Теплогазбуд”,

ПАТ “Лубнигаз”, ТОВ “Алексбуд”, ТОВ “Індігобуд груп” та ПНВП “Термотех”.

Цінова пропозиція ПАТ “Лубнигаз” була на 250 тис. грн. меншою ніж, ПНВП

“Термотех”, проте переможцем було обраного останнє. ПАТ “Лубнигаз” вважає це рішення несправидливим і тому осткаржело його.

ПАТ “Лубнигаз” підтверджує намір взяти участь у повторному тендері з будівництва підвідного газопроводу до сіл Григорівка та Стукалівка. На території Гребінківського та сусіднього Лубенського районів ПАТ “Лубнигаз” має необхідну спецтехніку та штатних спеціалістів для швидкого та якісного виконання проекту.

Тільки за останні роки ПАТ “Лубнигаз” збудувало газопроводи високого тиску Підвідний газопровід до Лазірківської дільниці ТОВ “Кононівський елеватор” (довжино. 10,1 км ) та здійснило Реконструкцію підвідного газопроводу до с.Засулля ( довжиною 3,8 км), які введено в експлутацію.

ПАТ “Лубнигаз” перепрошує у мешканців сіл Григорівка та Стукалівка за затримку початку будівництва газопроводу , проте вважає такий сценарій кращим за обрання підрядника , спроможність якого здійснити будівництво газопроводу не підтверджена завершеними об’єктами.

Законодавство дозволяє провести повторну процедуру закупівлі за 45 днів.

Таким чином генпідрядника будівництва може бути обрано вже у грудні.

Система Orphus Поделиться на fb