Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Новосанжарські рятувальники роз’яснили школярам правила пожежної безпеки

Новосанжарські рятувальники роз’яснили школярам правила пожежної безпеки

Профілактична робота рятувальників спрямована на запобігання виникнення надзвичайних подій через людський фактор. Дуже важливо, щоб підростаюче покоління не лише знало правила пожежної безпеки, а й дотримувалося їх.

Співробітники Служби порятунку «101» відвідують усі шкільні та дошкільні навчальні заклади області, аби роз’яснити дітям правила безпеки та нагадати про важливість їх дотримання, адже чітке виконання дозволить уникнути пожежі, тим самим зберегти майно та здоров’я.

Сьогодні співробітники Новосанжарського районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області, у рамках Тижня безпеки життєдіяльності, провели профілактичне заняття для учнів навчально-виховного комплексу, що знаходиться у селі Пологи Новосанжарського району.

Під час заняття, рятувальники нагадали школярам основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в осінній період, наголосили на їх дотриманні. Також, розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання. Крім того, фахівці ДСНС навчали присутніх діям на випадок пожежі та виявлення вибухонебезпечних предметів. Наостанок зустрічі, рятувальники розповіли учням правила використання вогнегасників.

Щоб діти не забували правила безпеки та корисні поради, рятувальники вручили школярам тематичні листівки.

Перейти до вмісту