Ви тут:
Відео Економіка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

#Новіможливості: у Полтаві проходить перший Міжнародний економічний форум (ФОТО, ВІДЕО)

#Новіможливості: у Полтаві проходить перший Міжнародний економічний форум (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у Полтаві проходить перший Міжнародний економічний форум “Полтавщина: створюємо разом нові можливості”.

Захід відбувається за ініціативи Полтавської ОДА, за сприяння Полтавської обласної ради та за підтримки Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні та інших.

Участь у форумі беруть представники іноземних та українських ділових кіл у сферах промисловості, агропромислового комплексу, виробництва екологічно чистої продукції, представники міністерств та відомств, органів державної влади та місцевого самоврядування, національні та міжнародні фінансові організації, представники проектів міжнародної технічної допомоги.

Захід розпочали зі слів привітання від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Також, голові Полтавської ОДА Валерієві Головку вручили грамоту від голови Верховної Ради Андрія Парубія.

У презентаційній частині, учасники форуму говорили про здобутки області в цілому. А також презентували Інвестиційний портал Полтавщини.

– Полтавська область, за більшістю показників, належить до провідних регіонів України. І для нас дуже важливо створити умови, за яких бізнес зможе бути ще більш успішним. Я впевнений, що Міжнародний економічний форум стане точкою відліку для безлічі нових проектів, спрямованих на економічний розвиток, та надасть імпульсу до позитивних змін. Цей форум важлива інвестиційна подія для Полтавщини, – наголосив голова облдержадміністрації Валерій Головко.

Він зазначив, що область дедалі частіше посідає перші місця за обсягами капітальних інвестицій. Утримує лідерство за результатами роботи агропромислових підприємств. А сільськогосподарську продукцію, вироблену на Полтавщині, споживають не тільки в Україні, а й експортують за кордон.

– Деякі галузі промисловості Полтавщини посідають провідні позиції в державі. Так, майже половина всіх великовантажних автомобілів, вироблених в Україні, є продукцією Кременчуцької холдингової компанії “АвтоКраЗ”. Полтавщина є провідним нафтогазовидобувним регіоном України. Також, в області потужно розвинена будівельна галузь, – продовжив Валерій Головко.

Голова ОДА наголосив, що Полтавщина – дійсно інвестиційно привабливий регіон. Та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з інвесторами.

У свою чергу голова обласної ради Олександр Біленький розповів, що регіон є досить привабливим для ведення бізнесу та залучення інвестицій, адже має можливості для розміщення різноманітних галузей промисловості. На сьогоднішній день тут виробляється значна частка всієї промислової продукції країни.

Роботу на форумі проводять за трьома секціями. У першій презентують промисловість Полтавщини, обговорять її інвестиційну привабливість та експортний потенціал. У другій частині експерти обговорять залучення інвестицій та розвиток аграрного сектору Полтавщини в цілому та виробництво органічної та екологічно чистої продукції, а у третій секції фахівці поговорять про економічний розвиток територіальних громад, їх нові можливості та ресурси, зокрема, у сфері підвищення інвестиційної привабливості.

За словами директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інни Іщенко, метою проведення форуму є розвиток міжнародної економічної інтеграції та встановлення ділових контактів, демонстрація економічного та інвестиційного потенціалу області, існуючих можливостей і перспектив розвитку та підвищення конкурентоспроможності регіону на національному та міжнародному рівнях.

У холі Полтавського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де проходить форум, представили виставку-експозицію економічного та інвестиційного потенціалу області, метою якої є представлення інвестиційних пропозицій регіону, топових підприємств та виробників — експортерів, а також проектів переможців конкурсу “Горизонти Полтавщини”, який нещодавно провели в ОДА.

Міжнародний економічний форум є заходом обласної цільової програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу області на 2017-2020 роки, розробленої Полтавською ОДА.

 Система Orphus Поделиться на fb