Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Наступного року у Кременчуці планують встановити рятувальний пост на стихійному пляжі в районі зупинки «Вул. Андрія Ковальова»

Наступного року у Кременчуці планують встановити рятувальний пост на стихійному пляжі в районі зупинки «Вул. Андрія Ковальова»

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглядали питання про підсумки проведення купального сезону 2017 року  начальник Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Сергій Геращенко повідомив, що цього року  у період купального сезону на водних об’єктах міста загинуло 8 громадян,  з них  троє дітей.

Він зазначив, що, як правило, більшість людей гине у  місцях,  спеціально необлаштованих для купання та через нехтування елементарних правил безпеки. Він також розповів про ту роботу, яка проводилася  працівниками МНС, щодо попередження загибелі людей на воді.

Варто зазначити, що у Кременчуці налічується 17 місць масового відпочинку людей біля водних об’єктів, лише два з них  паспортизовані  – це центральний міський пляж та пляж у парку «Воїнів Інтернаціоналістів». У найбільш масових місцях відпочинку кременчужан біля води цього року працювали рятувальні пости, але сумна статистика загиблих на водних об’єктах міста свідчить про те, що  їх кількість необхідно збільшувати. Тож на засіданні  міської комісії з питань ТЕБ та НС йшла мова проте, що необхідно додатково встановити рятувальний пост на стихійному пляжі в районі зупинки «Вул. Андрія Ковальова» біля СК «Спортлайф». За словами керівника КУ «Рятуально-водолазна станція» Василя Білоуса, цього літа кременчуцькими рятувальниками вдалося врятовати 7 осіб.  
До початку наступного купального періоду рятувально-водолана станція має укомплектувати штат матросами-рятувальниками та забезпечити роботу сезонних рятувальних постів на р. Дніпро – на центральному міському пляжі, а також на намитій косі у парку «Придніпровський» та в районі бару «Поплавок», на р. Сухий Кагамлик – на пляжі у парку «Воїнів Інтернаціоналістів», а також на стихійних місцях відпочинку: в районі вул. Керченська та в районі зупинки «Вул. Андрія Ковальова» біля СК «Спортлайф».  

 

Система Orphus