Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині 7,5 тис. громадян скористалися послугою видачі свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку

На Полтавщині 7,5 тис. громадян скористалися послугою видачі свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку

Одним з найбільш популярних та затребуваних сервісів Міністерства юстиції України на сьогоднішній день є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку.

Полтава стала  дев’ятим містом в Україні, де з 20 жовтня  2015 року таку послугу можна отримати в Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та з грудня минулого року – Полтавському міському клінічному пологовому будинку. Державну реєстрацію народження в цих закладах здійснюють працівники Шевченківського та Київського районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області.

Інформуємо, що з 15 березня 2016 року додатково розпочали роботу 18 фронт-офісів з видачі свідоцтв про народження, які створені в усіх діючих пологових будинках (відділеннях) області.

   З моменту впровадження послуги станом на 12.10.2017 нею скористалися 7 501 громадян та отримано 7 620 свідоцтво про народження немовлят.

Звертаємо увагу громадян, що прийом документів, необхідних для здійснення державної реєстрації народження та отримання свідоцтва безпосередньо у закладі охорони здоров’я, проводиться згідно затвердженого графіку.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко

Система Orphus Поделиться на fb