Ви тут:
Анонс Оголошення Суспільство 

На платформі Prometheus відкрито реєстрацію на масовий безкоштовний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»

На платформі Prometheus відкрито реєстрацію на масовий безкоштовний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»

На платформі Prometheus відкрито реєстрацію на масовий безкоштовний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»

Що таке конфлікт інтересів та як його врегулювати?
Що таке приватний інтерес?
Які правові механізми запобігають конфлікту інтересів або забезпечують його врегулювання?
Яка відповідальність за вчинення дій в умовах конфлікту інтересів?

Цей курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, які можуть виникнути у діяльності суддів та народних депутатів України, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, військових посадових осіб, у членів колегіальних органів та посадових осіб державних, комунальних підприємств, установ, організацій.

Особливістю курсу є його орієнтування на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції» (Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України, міністри, народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права та ін.), потенційних викривачів (осіб, які можуть повідомити про можливі факти порушень Закону), а також має практичну спрямованість.

Викладачами курсу є:

Ірина Мостова — заступник керівника Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства з питань запобігання корупції.

Ігор Степанов — керівник другого відділу (Східний регіон) Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства з питань запобігання корупції.

Цей курс став можливим завдяки підтримці Програми розвитку ООН в Україні у рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Курс не є майданчиком для лобіювання вузькокорпоративних інтересів.
Зміст курсу є відповідальністю його авторів і не обов’язково відображає точку зору Національного агентства з питань запобігання корупції чи Програми розвитку ООН в Україні.

Старт курсу 9 грудня 2017 року.

Перейти до вмісту