Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Глобинщині відзначили Міжнародний день людей похилого віку

На Глобинщині відзначили Міжнародний день людей похилого віку

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, які  цього року відзначаються  1 жовтня в Глобинському районному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт. Присутніх у залі ветеранів привітала заступник Глобинського міського голови Галина Токаренко.

Відзначаючи ратні та трудові звершення, які випали на покоління ветеранів, що зазнали лихоліть Другої світової війни, виснажливої праці по відбудові зруйнованих війною населених пунктів, господарств та підприємств,   Галина Токаренко  висловила їм вдячність за їх  героїзм, самовіддачу та працелюбність  і побажала    миру, доброго здоров’я, сімейного затишку, поваги і любові на довгі та щасливі роки.

Від імені ветеранів до присутніх звернувся голова районної ради ветеранів, учасник Другої світової війни, почесний громадянин міста Глобине Іван Мошляк.  Побажавши  всім присутнім миру та здоров’я, голова ради ветеранів відмітив, що однією з умов перемоги над фашизмом була єдність та дружба бійців різних національностей, що боролись з ворогом,  тож і зараз запорукою успіхів в Україні має бути злагода та єдність.

Учасники святкового концерту подарували присутнім чимало яскравих виступів. Найбільше уподобань в глядачів та щирих оплесків викликали виступи  лауреата Всеукраїнського еко-фестивалю «Лель», фольклорного колективу «Криниченька» територіального центру соціального обслуговування Глобинської районної державної адміністрації.

Система Orphus Поделиться на fb