Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі рятувальники навчають школярів правилам безпеки життєдіяльності

Кременчуцькі рятувальники навчають школярів правилам безпеки життєдіяльності

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо попередження травматизму невиробничого характеру, а також з метою виховання поважного ставлення до безпеки людей, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності населення, фахівці ДСНС проводять заходи серед різних верств населення.

Так, фахівці Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області днями відвідали загальноосвітню школу №23, де провели для учнів 1-3 класів профілактичне заняття з питань безпеки життєдіяльності у осінньо-зимовий період.

Під час спілкування зі школярами рятувальники нагадали присутнім правила пожежної безпеки, роз’яснили алгоритм дій при виникненні пожежі в будинку та в приміщенні навчального закладу. Крім того, фахівці Служби наголошували на недопущенні пустощів чи ігор з вогнем, легкозаймистими речовинами та піротехнічними виробами, зокрема і різноманітними петардами.

Наостанок заняття рятувальники провели тематичну вікторину аби закріпити отримані корисні знання. Також, співробітники ДСНС вручили присутнім листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

Система Orphus