Освіта Полтавщина Суспільство

Команда школярів із Горішніх Плавнів виборола ІІІ місце у всеукраїнському турнірі юних географів

Команда юних географів «Покоління Z» з міста Горішні Плавні у складі учнів СЗОШ №5 Краснопір Владислави, Устенко Анни, Потиліцина Андрія, Романюк Анни та учня ЗОШ №2 Мортікова Владислава виборола призове ІІІ місце в 13-му всеукраїнському турнірі юних географів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Турнір пройшов з 23 по 27 жовтня у Харкові, куди з’їхалися 26 учнівських команд з усієї України. Наші школярі захищали честь не лише свого міста, а й всієї Полтавської області, повідомляють у ММК відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради.

Демонструючи свої знання під час інтелектуальних змагань, команда «Покоління Z» засвідчила високий рівень знань з географії, проявила неабиякі творчі здібності та креативний підхід у вирішенні складних практичних завдань. Завдяки наполегливій підготовці та волі до перемоги нашій команді вдалося вибороти диплом переможця ІІІ ступеня.

В особистій першості юні географи України здобули дипломи у різноманітних номінаціях. За спільним рішенням журі та оргкомітету, двох учасників нашої команди, Мортікова Владислава та Краснопір Владиславу було визнано кращими гравцями турніру.

Особливо запам’ятався членам журі Владислав, який продемонстрував високий рівень знань з географії, ораторське мистецтво, вміння вести наукову полеміку, аргументувати свою позицію і який під час останнього чвертьфінального бою зміг-таки вивести свою команду до півфіналу.

Результати турніру показали, що у школах міста належно ведеться цілеспрямована та результативна робота з обдарованими учнями.

Учнів команди «Покоління Z» готували Портяний Богдан Васильович, керівник команди, Богданова-Портяна Марина Володимирівна, заступника директора СЗОШ№5 ім.Л.І.Бугаєвської та Возняк Віталій Євстафійович, вчитель географії ЗОШ№2.