Ви тут:
Суспільство Україна 

Гройсман зі скандалом звільнив керівника Держгеокадастру

Гройсман зі скандалом звільнив керівника Держгеокадастру

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман звільнив із займаної посади виконувача обов’язків Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олега Цвяха.

Про звільнення прем’єр повідомив керівнику служби у вівторок під час засідання Ради розвитку регіонів, про це пише 24 канал.

Гройсман не просто звільнив Олега Цвяха із займаної посади, він ще й пригрози йому в’язницею.

“Пане Цвях, з цієї хвилини Ви відсторонені від виконання своїх обов’язків. Завтра я звернуся до Генеральної прокуратури, Національного антикорупційного бюро, відкрити проти Вас кримінальне провадження, проти всіх Ваших керівників районних управлінь, і будете сидіти,” – заявив премєр.

Глава уряду також звернувся до представників місцевої влади з вимогою надати йому до кінця дня інформацію про “смотрящих”.

“Шановні колеги, які аплодували, я чекаю від вас сьогодні до кінця дня конкретні факти, конкретні прізвища тих, хто є “смотрящими” в ваших районах та областях”, – сказав Гройсман.

За його словами, так звані “смотрящі” мали залишитись у 2013-му році.

“Я наголошую, що від того, що ви робите сьогодні, якщо це правда, ви паразитуєте на тілі нашої держави і вам прощення немає. Якщо винні – будете сидіти. Крапка”, –  заявив прем’єр.

 

Перейти до вмісту