Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До грудня Полтавська ОДА перевірить готовність дитячих таборів до наступного сезону

До грудня Полтавська ОДА перевірить готовність дитячих таборів до наступного сезону

Керівництво Полтавської ОДА підбило підсумки відпочинкового сезону в оздоровчих таборах Полтавщини. Голова адміністрації Валерій Головко доручив зробити повний моніторинг закладів до 1 грудня цього року для виявлення проблем і перевірки готовності до сезону 2018.

Виїзне засідання провів голова Полтавської ОДА Валерій Головко. До наради долучилися його заступник Роман Товстий, директорка Департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко. Засідання також відвідали представники Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, на чолі з начальником Олександром Буцьким. Доповідав і начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сергій Макєєв.

Цього року на підготовку до оздоровчого сезону місцеві бюджети виділили 15,16 млн грн. На відпочинок у пришкільних закладах витратили 11,19 млн грн, а на оздоровлення в позаміських закладах — 31,9. У порівнянні з минулим роком, цей показник зріс на 13,4 млн грн.

У позаминулому році всі бюджети в сумі виділили близько 60 млн грн. А цього року — більше 100 млн грн. Чудово, що вони витрачені саме на оздоровлення і відпочинок наших дітей. Вкладати в майбутнє країни особливо приємно, — зазначив Роман Товстий.

Місцеві бюджети закупили путівок на 20,5 млн грн, а відшкодували вартість путівок на 11,4 млн грн.

Адміністративні територіальні одиниці Полтавщини освоїли 11,4 млн грн з обласного бюджету, а це 87,4% від затвердженої субвенції. Вона складала 13 млн грн. Це означає, що не всі теродиниці витратили гроші повністю з певних причин.

У Полтавській області 84,5 тисяч дітей, які потребують особливої соціальної підтримки. З них, цього року оздоровилися 49,9 тисяч. Це на тисячу більше, ніж минулоріч. Цього року мережа дитячих закладів відпочинку, яка влітку надавала оздоровчі послуги, зросла на 6 закладів, і становить 805 одиниць. Усього 129 437 дітей оздоровилися цього року в таборах такого типу.

Цього року спортивно-оздоровчі табори робили акцент на національно-патріотичному вихованні. Функціонувало 356 літніх мовних таборів, їх відвідали 6 397 дітей. Це майже на три тисячі більше учнів, ніж у минулі 2 роки.

Голова Полтавської ОДА доручив комісії зробити повний моніторинг готовності закладів на наявність проблем, які можуть перешкодити проведенню наступного оздоровчого сезону. Результати перевірки стануть відомі до 1 грудня. Моніторинг дозволить містам, районам, ОТГ і області визначити обсяг та закласти кошти на наступний бюджетний рік.

Приведення у відповідність закладів оздоровлення потребує серйозних коштів та часу. Для цього треба скласти чіткий план дій. Спираючись на цю дорожню карту ми швидко і без проблем підготуємо табори до наступного сезону, — пояснив Валерій Головко. — Ми робимо все, аби дати змогу та створити комфортні умови безпечного літнього відпочинку якомога більшій кількості дітей.

Він наголосив, що під час підготовки та моніторингу, комісія звертатиме увагу на три складові: відповідність таких закладів до стандартів безпеки, якість харчування та цікаве дозвілля. А пріоритетним залишається питання дітей з неплатоспроможних родин, які не можуть дозволити позаміське табірне оздоровлення та інших пільгових категорій.

 

Система Orphus Поделиться на fb