Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Чорнухинщина вшанувала визволителів

Чорнухинщина вшанувала визволителів

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників сьогодні у селищі Чорнухи відбулися урочиста хода, покладання квітів до меморіалу „Скорботна мати” та мітинг за участю керівників району, представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, райвійськкомату, учасників антитерористичної операції, громадськості, учнів старших класів Чорнухинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Г.С.Сковороди. Відкрив мітинг селищний голова Олександр Василенко.

Заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, заступник голови райради Микола Турчин привітали учасників мітингу із 73-ю річницею визволення України від фашистських загарбників. Вони нагадали присутнім про нелегке героїчне минуле нашого народу, про вигнання окупантів із української землі, про тих, хто відав своє життя в боротьбі з нацистськими загарбниками, хто віддає його сьогодні, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність держави, про гіркоту втрат і радість перемоги.

У світі немає нічого протиприроднішого, ніж війна. Давайте цінувати те благо, яке відстояли для нас наші діди і прадіди, і поважати пам’ять тих, хто заради життя прийдешніх поколінь, заради миру на Україні не пожалів власних.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх, хто загинув в роки Другої світової війни, під час виконання військового обов’язку в наші дні.

 

Перейти до вмісту