Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

“Бачити спочатку людину” – створено перший посібник для фахівців у сфері послуг для осіб з інвалідністю

“Бачити спочатку людину” – створено перший посібник для фахівців у сфері послуг для осіб з інвалідністю

Начальник Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Оксана Суліма взяла участь в прес-конференції “Соціальні послуги для дітей з інвалідністю: найкращий світовий досвід vs українські реалії”, що відбулась 30 жовтня в Українському кризовому медіа-центрі на запрошення Інституту суспільно-економічних досліджень.

На прес-конференції було презентовано посібник для фахівців, які працюють у сфері послуг для осіб з інвалідністю “Бачити спочатку людину”, складений Інститутом суспільно-економічних досліджень у рамках проекту “Соціальні послуги для дітей з важкими формами інвалідності”, що реалізується з метою сприяння впровадженню в Україні передового досвіду соціального догляду, у тому числі від провідних американських експертів, пише Урядовий портал.

Посібник містить методичні та практичні рекомендації з організації надання соціальних та освітніх послуг дітям з інвалідністю в громаді, забезпечення індивідуального підходу до кожної дитини.

Під час прес-конференції Оксаною Сулімою було наголошено на основних результатах реформування системи надання соціальних послуг як у сфері нормативно-правового регулювання, так і в галузі практичного впровадження інноваційних соціальних послуг на місцях. Також було акцентовано увагу на процесі деінституціалізації інтернатних установ, передусім дитячих будинків-інтернатів системи соціального захисту населення, успіх якого напряму залежить від розвитку надання соціальних послуг у громаді.

Система Orphus Поделиться на fb