Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Аудитори виявили порушення у відділі освіти Зіньківської РДА

Аудитори виявили порушення у відділі освіти Зіньківської РДА

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації за період з 01.04.2015 по 31.07.2017 виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 406,2 тис. грн.

Зокрема, аудитори встановили, що за рахунок загального фонду здійснені видатки, пов’язані з надання платних послуг (за придбання продуктів харчування), що мають проводитись коштами спеціального фонду кошторису. Тобто, з порушенням законодавства використано майже 200 тис. грн. бюджетних коштів. Повідомили в прес-службі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

Також, внаслідок завищення денних норм по окремих продуктах, понаднормово списано продуктів харчування на суму 12,2 тис. грн., а через встановлення окремим працівникам в завищених розмірах надбавки за вислугу років та невірний розрахунок відпускних, зайво витрачені кошти на оплату праці в сумі 10,6 тис. грн.

Крім цього, через завищення підрядними організаціями обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, відділ освіти зайво сплатив кошти бюджету в сумі 94,5 тис. грн.

За недотримання законодавства 22 посадові особи об’єкту контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, а відділу освіти зупинено операції з бюджетними коштами. Крім того, Фінансове управління райдержадміністрації прийняло рішення про призупинення відділу освіти бюджетних асигнувань.

Інформація про результати контрольного заходу направлено до правоохоронного органу.

Система Orphus Поделиться на fb