Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

28 роботодавців взяли участь в Ярмарку вакансій

28 роботодавців взяли участь в Ярмарку вакансій

Полтавською міськрайонною філією обласного центру зайнятості 24 жовтня в приміщенні Обласного центру естетичного виховання молоді проведено Ярмарок зайнятості.

Такі масові заходи державної служби зайнятості підтверджують дієвість та результативність у вирішенні питання допомоги роботодавцям щодо укомплектування кадрами та отримання фахової допомоги стосовно працевлаштування і дають змогу особистого спілкування з представниками фірм, компаній та підприємств. Про це повідомили в Полтавському міському центрі зайнятості.

Чисельність відвідувачів Ярмарку перевершила сподівання і масовість та зацікавленість з боку шукачів роботи підтримувалась від початку до завершення заходу. Ярмарок зайнятості відвідало близько 1200 шукачів роботи та безробітних, зареєстрованих в Полтавській міськрайонній філії обласного центру зайнятості.

Участь у заході взяли 28 роботодавців обласного центру та Полтавського району, які презентували свої підприємства та надавали ґрунтовну інформацію щодо наявних вільних робочих місць. Серед вищезазначених – провідні ринкоутворюючі підприємства, зокрема ПРАТ «Домінік», ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», ДП «Полтавський КХП», ТОВ БФ «Астра», ПАТ «Полтавський машинобудівний завод», ТОВ «Кулиничі», ПАТ «Електромотор», УДППЗ «Укрпошта», ТОВ «ВКК «Арія», ПАТ «Полтавський авто- агрегатний завод», ТОВ «Нова пошта», ППВКФ «Антек», ТОВ «Завод ЗБВ №7», ПРАТ «Комбінат виробничих підприємств».

Для відвідувачів Ярмарку було запропоновано близько 450 вакансій, в тому числі водій, машиніст тепловоза, оператор поштового зв’язку, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, продавець продовольчих товарів, слюсар-ремонтник, верстатники різного профілю, економіст, кравець, пекар, охоронник, бармен, укладальник-пакувальник, агент страховий, економіст, менеджер із збуту, диспетчер відділу маркетингу, бухгалтер, вантажник, двірник, лікар, медична сестра, монтажник зв’язку-антенник та багато інших.

Відвідувачі заходу мали змогу отримати повну інформацію стосовно запропонованих вакантних робочих місць, уточнити конкретні вимоги до претендентів, скласти та залишити своє резюме, домовитися стосовно співбесіди з працедавцем тощо.

В свою чергу фахівцями міськрайонної філії забезпечувалась високопрофесійне інформування та консультування з різнобічних питань законодавства про зайнятість населення. В форматі розширення рекрутингових форм роботи було організовано анкетування зацікавлених в пошуку роботи відвідувачів ярмарку та надавалась допомога презентації особистих професійних якостей через складання власного резюме.

Результатом такої роботи стало подання близько 100 кадрових анкет, які поповнили базу шукачів роботи.

Підсумком Ярмарку зайнятості стало проведення круглого столу за участю керівництва міськрайонної філії та роботодавців – учасників заходу. В ході засідання круглого столу обговорювалися актуальні питання та проблеми ринку праці міста та приміського району, презентовано нові форми роботи служби зайнятості, що обумовлені процесом реформування служби, який має на меті перетворення структурних підрозділів служби зайнятості в високо фахові сервісні установи на сучасному ринку праці.

Перейти до вмісту