Ви тут:
Суспільство Україна 

15 жовтня в Україні стартував опалювальний сезон

15 жовтня в Україні стартував опалювальний сезон

Згідно з календарним планом 15 жовтня в Україні розпочався опалювальний сезон. Всі соціальні об’єкти — дитсадки, школи, лікарні, мають бути підключені до тепла , якщо температура у приміщеннях нижче 16 градусів, та житловий фонд, якщо температура протягом трьох діб нижче 8 градусів.

За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана  Україна вперше за останні роки готова до опалювального сезону — запаси палива створені.

За даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості України , станом на вересень, в підземних сховищах знаходиться 14, 8млрд м3 природного газу , що на 2, 3 млрд м3 більше показника минулого року. Запаси вугілля 1 980, 5 тис. тонн, що на 568, 3 тис. тонн більше минулорічного показника.

В уряді зазначають, що забезпечення споживачів теплом та гарячим водопостачанням — пряма і повна відповідальність місцевої влади.

Володимир Гройсман говорить, що підстав для підвищення ціни на газ в Україні на разі немає. Тому, Прем’єр-міністр впевнений, не можна допустити росту цін на тепло та гарячу воду – “Розраховую, що місцеві керівники відповідально поставляться до цього і не дозволять собі жодних підвищень”.

Система Orphus Поделиться на fb