Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Вулиці Кременчука освітлюються сучасними енергозберігаючими приладами

Вулиці Кременчука освітлюються сучасними енергозберігаючими приладами

У Кременчуці цього року виконали значний обсяг робіт із поточного та капітального ремонту, реконструкції та будівництва нових мереж вуличного освітлення. КП «Міськсвітло» виконує такі роботи не лише на центральних вулицях і провулках, а й у віддалених мікрорайонах міста. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Народний депутат України Юрій Шаповалов і міський голова Віталій Малецький, під час чергового об’їзду міста, перевірили роботу міських освітлювачів. Зокрема, Юрій Шаповалов наголосив, що дуже важливо, що у Кременчуці сьогодні зовнішнє освітлення з’являється там, де воно було відсутнє понад 30 років. Кременчуцька міська влада має на меті освітити все місто, і вона поступово здійснює заплановане.
Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що завдяки процесу децентралізації, яка триває в державі,  влада на місцях отримала додаткові фінансові ресурси. У Кременчуці вони, перш за все, інвестуються в розвиток комунального господарства, впровадження нових енергозберігаючих технологій. Керівник міста наголосив, що наразі на вулицях міста КП «Міськсвітло» встановлює сучасні енергозберігаючі прилади. Їх  робота, по-перше, зменшує затратну частину за використану електричну енергію мережами вуличного освітлення та, по-друге, вони є ефективними  в експлуатації.

поширити новину: