Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці перейматимуть досвід польських міст

Полтавці перейматимуть досвід польських міст

З 3-го по 10-те вересня слухачі ІІІ Школи Мерів відвідають з навчальним візитом муніципалітети Республіки Польща. Серед членів української делегації є і представники Полтави.

Цього року полтавці вже втретє пройшли відбір на участь у програмі Школи Мерів. Двоє членів команди, представники громадської організації «Полтавська платформа» Альона Гончаренко та Артур Кобзар у рамках навчання відправилися до Польщі. Разом з колегами з інших міст, вони протягом тижня вивчатимуть історії розвитку та трансформації польських міст. У програмі візиту: Люблін, Варшава, Гданськ, Бигдощ, Гдиня та Сопот.

 

Мета поїздки – перейняти досвід успішної реалізації проектів на місцевому рівні в різних галузях: реорганізація транспортної системи, участь громадян у прийнятті рішень, залучення інвестицій.

Слухачі Школи матимуть змогу особисто дізнатися, як проходили реформи в інших, більш успішних країнах. Польща з 1990 року розпочала реформу децентралізації і навчилася використовувати її переваги, коли повноваження і бюджетні кошти залишаються на місцях.

У результаті поїздки учасники отримають практичні знання, які зможуть застосувати для розвитку свого міста.

Перейти до вмісту