Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Боксер Олександр Хижняк зустрівся з школярами Полтавщини

Боксер Олександр Хижняк зустрівся з школярами Полтавщини

Чемпіон Європи та світу полтавець Олександр Хижняк зустрівся з учнями Кошманівської загально-освітньої школи. Боксер   розповів про свої досягнення, тренування та змагання.

«Емоції мене переповнюють,  діти всі  усміхнені. Викладачі цього закладу та директор зацікавлені, щоб діти вели здоровий спосіб життя та прославляли місце, де вони живуть. Нещодавно я відвідував школи нашого міста і мав можливість спостерігати за тим, що спорт в нашому місті  і області розвивається. І Велику увагу приділяють дитячому спорту», – сказав Хижняк.

Зустріч організували в рамках Всеукраїнського проекту #OlympicLab. Це проект, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, знайомить з українськими та світовими спортсменами.  Його реалізує НОК України.

Учасників заходу відзначили  подарунками відділення Національного олімпійського комітету України у Полтавській області. Директору Кошманівської  школи вручили спортивний інвентар, який у подальшому використовуватимуть на  уроках фізичної культури.

Українського боксера Олександра Хижняка визнали кращим боксером незалежно від вагової категорії на Чемпіонаті світу-2017 в німецькому Гамбурзі.