Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

72% робочих місць Полтавщини створені завдяки малому та середньому бізнесу

72% робочих місць Полтавщини створені завдяки малому та середньому бізнесу

Про це, зокрема, говорили сьогодні під час привітань бізнесменів області з Днем підприємця. Захід пройшов у приміщенні Кременчуцької міськради. Участь у ньому взяли представники місцевої та обласної влад, фіскальних служб, Пенсійного фонду, Центру зайнятості та інших установ.

Перед початком урочистостей гості заходу мали змогу ознайомитись з продукцією провідних підприємств Кременчука. Розпочали ж з вітання Кременчуцького міського голови.

– Приємно, що сьогодні тут зібралися підприємці з усієї Полтавщини, – відзначає Віталій Малецький. – Вони мають змогу поділитися досвідом і знаннями, неформально поспілкуватися з представниками фіскальної служби, асоціації підприємців, Пенсійного фонду та інших установ, що покликані, в тому числі, й допомагати бізнесу.

Натомість, підприємці, на думку посадовця, мають віддячувати владі інвестиціями в розвиток краю. Зокрема, фінансово підтримуючи процес децентралізації.

Зібрання у Кременчуці – невипадкове, говорить начальник управління підприємництва, торгівлі та регуляторної політики Департаменту економрозвитку Полтавської ОДА Михайло Бугрій.

Саме тут зароджувався діловий рух Полтавщини, – говорить пан Бугрій. – Свого часу кременчуцькі бізнесмени активно долучилися до стратегії розвитку та захисту підприємництва області.

Нині, розповідає посадовець, на Полтавщині діє програма підтримки бізнесу на 2017-2020 роки з бюджетом у 1,5 млн грн. В рамках неї вже профінансували 4 бізнес-проекти і ще стільки ж очікує схвалення. І така підтримка – вкрай важлива, адже 72% робочих місць в області створено саме завдяки малому та середньому бізнесу.

Присутні на заході

Вітала підприємців Полтавщини й директор обласного центру зайнятості населення Катерина Клавдієва:

– Дуже вдячна тим, хто розвиває бізнес в сільській місцевості. Зокрема, виробництво для зайнятості жінок, нетрадиційні форми підприємництва на селі.

Також найкращих представників бізнесу нагородили відзнаками Полтавської ОДА та обласної ради, кременчуцької міськради, фіскальної служби тощо. Крім того, для присутніх виступили місцеві співаки та творчі колективи.

Система Orphus Поделиться на fb