Ви тут:

З наступного року українців лікуватимуть безкоштовно та реєструватимуть в електронній системі

З наступного року українців лікуватимуть безкоштовно та реєструватимуть  в електронній системі

З 1 січня 2018 року кожен пацієнт зможе отримувати первинну допомогу безкоштовно в обраного ним сімейного лікаря. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Для цього треба буде укласти з ним декларацію і таким чином зареєструватися в електронній системі охорони здоров’я. З цього часу уся медична інформація буде зберігатися в електронній медичній картці.

Це дозволить лікарю бачити повну картину та історію хвороб та не губити інформацію.  Крім того, буде встановлена середня ставка для сімейного лікаря за приписану людину – 370 гривень.

У відомстві додали, що на сімейних лікарів із 1 січня 2018 року також чекають зміни. Перш за все, на них чекає перехідний період на нову систему фінансування — до 2020 року.

“У цей час зберігається та поступово зменшується фінансування на пацієнтів, які були приписані до сімейного лікаря раніше, та зростає частка пацієнтів, які уклали декларацію. Крім того, буде встановлена середня ставка для сімейного лікаря за приписану людину у 2018 році – 370 гривень. Лікар первинної ланки матиме окремий бюджет на аналізи для пацієнтів. Річний тариф за літню людину (65+) та малюка буде удвічі більшим за тариф на людину 25 років”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

 

Система Orphus Поделиться на fb